SLUŽBY

Řešení Atlassian

Jsme partnerem jedné z nejprogresivnějších IT společností současnosti – Atlassian. Produkty Atlassian používáme v naší společnosti a poskytujeme je našim zákazníkům již od roku 2005. Koncepci, strategii a produktům společnosti Atlassian plně věříme, a proto v nich vynikáme. Důkazem toho je naše partnerství se společností Atlassian v rámci programu Gold Solution a také mnoho našich spokojených zákazníků po celém světě.

Atlassian blogy
Atlassian konzultace
Atlassian aplikace na míru
Atlassian školení
Atlassian licence
Migrace na Cloud/DataCenter
Propojení systémů
Atlassian konzultace

 

Pro společnosti, které plánují začlenit IT řešení od Atlassian do své struktury, poskytujeme úvodní bezplatné konzultace s Atlassian expertní, díky čemuž máte možnost seznámit se s touto technologií.

Navrhneme vám nejefektivnější kombinaci produktů od Atlassianu, zajistíme Atlassian licence, připravíme kompletní nastavení a naučíme vás, jak tyto produkty používat.

Pokud patříte mezi spokojené zákazníky Atlassian, rádi vám pomůžeme zrychlit Jira, otestovat výkon a poradíme vám s reportováním a pluginy.

Atlassian aplikace na míru

 

Nenašli jste na Atlassian marketplace vhodné řešení? Naši interní vývojáři a architekti vyvinou aplikaci přesně podle vašich potřeb a představ. Naše custom rozšíření najdete v mnoha firmách používajících Atlassian produkty. Máme za sebou úspěšný vývoj aplikací pro Jira, Confluence, Jira Service Management, Bitbucket a Bamboo.

Naše aplikace
Atlassian školení

 

Naši vysoko kvalifikovaní konzultanti vám připraví školení pro Atlassian produkty na míru. Školíme administrátory, nové a pokročilé uživatele. Naučíme vás využívat všechny výhody, které Atlassian řešení nabízejí. Kromě školení na míru provádíme také školení ve formě menších skupin pro veřejnost.

Naše Atlassian školení
Atlassian licence

 

Zajistíme pro vás pohodlný nákup Atlassian licencí. Kontaktujte nás pro výhodnou cenovou nabídku.

Migrace na Cloud/DataCenter

 

Rádi vám pomůžeme s migrací ze serverových řešení na Cloud nebo DataCenter.

Nevíte, které řešení je pro vás nejvhodnější? Neváhejte nás kontaktovat!

Propojení systémů

 

Potřebujete propojit například SAP nebo jiné systémy s Jira? Využijte naše služby a zkušenosti pro úspěšný výsledek.

01
02
03
Atlassian produkty jsou neodmyslitelnou součástí podpory ITSM (IT Service Management) ve firmě.

 

Bez řízení a přehledu o stavu a kvalitě IT služeb není možné efektivně řídit a podporovat podnikání společnosti.

Produkty společnosti Atlassian jsou navrženy tak, aby komplexně podporovaly interní spolupráci, komunikaci s klienty v oblasti IT, ale také řízení a řešení znalostí, majetku a dalších oblastí mimo standardního zaměření IT týmů.

Incident Management, Problem Management, Request Fulfillment, Change Management, SLM, Configuration a Asset Management a další ze skupin procesů definovaných například v ITIL, COBIT a podobně, jsou běžnou součástí implementace u většiny zákazníků.

HR - Řízení a poskytování HR služeb nemusí být omezeno jen na systémy pro řízení lidských zdrojů (HRM).

 

Zjednodušení procesu náboru, evidence zaměstnanců, přehled o jejich schopnostech a dovednostech, evidence a řízení jejich rozvoje, poskytování a dodávání HR služeb zaměstnancům a další – všechno toto je možné zajistit pomocí produktů společnosti Atlassian. Výhodou je možnost implementovat malá řešení pro malé firmy, ale i komplexní řešení pro velké korporace, které jsou propojené s dalšími procesy, systémy a technologiemi.

Více se dozvíte na našem blogu
Od papíru k "ticketům", nebo Digitalizace procesů v Atlassian prostředí.

 

Zjednodušení a digitalizace historických manuálních postupů a agendy a přechod do digitálního prostoru je základním strategickým krokem k efektivnímu řízení týmů a celé firmy.

Na základě zkušeností ostatních zákazníků, analýzy a doporučených optimalizací je možné dosáhnout významného pokroku v přehledu a řízení jakéhokoli procesu nebo agendy. Získat schopnost řídit týmy a mít přehled o závazcích a úkolech, které jsou klíčové pro zajištění dodávek a spokojenosti interních i externích zákazníků.

Jak jsme pomohli digitalizovat procesy společnosti Baumit
Naše Atlassian řešení používají také: