O nás

Kdo jsme

Otevřenost, transparentnost, sdílení informací
a know-how - to jsme my - EEA, part of BiQ Group!

Již více než 30 let sdílíme naši vášeň pro informace, výzkum, integraci, poradenství a vývoj softwaru s zákazníky po celém světě.

Díky našemu individuálnímu přístupu k IT řešením a použití nejmodernějších technologií je EEA, součást BiQ Group, jedním z lídrů slovenské IT průmyslu.

Jsme "software house", zaměřující se na moderní řešení a nejnovější technologie.

Poskytujeme služby v oblastech vývoje a integrace softwaru, IT poradenství a outsourcingu.

V dubnu 2020 jsme se stali součástí silné technologické skupiny - BiQ Group.
Od roku 2005 se strategicky zaměřujeme na technologii jedné z nejprogresivnějších IT společností - Atlassian.

Důvěřujeme jejich konceptu, strategii a produktu a v této oblasti jsme vynikající. Důkazem toho je naše partnerství se společností Atlassian v rámci programu Gold Solution a také mnoho našich spokojených zákazníků po celém světě.

Využíváme naše dlouhodobé zkušenosti a odbornost v mnoha segmentech trhu

Zkušenosti a znalosti, které jsme získali, využíváme ve prospěch našich klientů a poskytujeme jim kvalitní a spolehlivé služby. Individuální přístup a využívání nejnovějších technologií je naší alfou omegou.
Dlouholeté zkušenosti zajistily našim zákazníkům v celé Evropě, že produkty, které jsme pro ně vytvořili, splňují jejich potřeby a jsou maximálně spolehlivé.

Vize

Věříme, že naše práce může svět zlepšit. Proto lze naše aplikace a řešení najít v mnoha neziskových organizacích, kde jsme je poskytli zdarma. V roce 2010 jsme založili nadaci EEA, prostřednictvím které pomáháme těm, kteří potřebují naši pomoc.

Otevřenost, sdílení informací, transparentnost a fair-play jsou hodnoty, které naše společnost podporuje jak vnitřně, tak v širší společnosti. Proto jsme se rozhodli podpořit Utopia a Slovakia.Digital, kde jsme se v roce 2018 stali partnerem, protože sdílíme podobné hodnoty.

EEA, part of BiQ Group, je oprávněna pracovat na vědeckých a výzkumných projektech díky Osvědčení o způsobilosti k provádění vědy a výzkumu.

Náš tým

Naši zaměstnanci jsou pro nás nejcennější a naši úspěch je díky nim. Během let jsme dokázali vytvořit špičkový profesionální a stabilní tým programátorů, architektů a analytiků. Náš tým se skládá z přibližně 100 odborníků a v rámci BiQ Group nás je téměř 400. Jsme zvyklí spolupracovat na velkých projektech s jinými společnostmi a systémovými integrátory, včetně zahraničních projektů nebo v multikulturním prostředí.

V EEA, part of BiQ Group, jsou vždy vítáni studenti vysokých škol, kde nejzkušenější jsou přímo zapojeni do projektů.

Jsme specialisté v následujících oblastech

Internetová řešení: portály, samoobsluha
Digitální úložiště a správa obsahu
Open data, big data
Návrh a vývoj řešení na zakázku
Integrace řešení a systémů, EAI, SOA, BPMS
Telekomunikační systémy a správa sítí
Audity IT a aplikací, revize architektury a refaktoring
Vývoj aplikací pro produkty Atlassian
Machine learning