Aplikace

Search fields gadget

Vyhledávání v systému Jira nebylo nikdy jednodušší. Přesné vyhledávání přímo na dashboardu.

POPIS APLIKACE

Search Fields Gadget je výkonný nástroj, který zefektivňuje pracovní postupy a zvyšuje efektivitu. Tato miniaplikace vám umožní snadno vyhledávat a zobrazovat důležité informace během několika sekund.

Díky uživatelsky přívětivému rozhraní a přizpůsobitelným možnostem usnadňuje nástroj Search Fields Gadget nalezení toho, co potřebujete, kdykoli to potřebujete. Ať už pracujete na projektu, sledujete interakce se zákazníky nebo prostě potřebujete rychlý přístup k důležitým datům, pomůcka Search Fields Gadget vám pomůže. Vyzkoušejte jej ještě dnes!

VÝHODY

Jednoduchost

Uživatel pouze vyplní hledanou hodnotu a nemusí se zabývat složitostí filtrů.

Přehlednost

Jediným pohledem na nástěnku získá uživatel informace o daných tiketech.

Efektivita

Zobrazení hodnot s předdefinovaným filtrem zkracuje dobu vyhledávání v mnoha tiketech.

HLAVNÍ FUNKCE

Search fields gadget poskytuje následující klíčové funkce:

Gadget s filtrem pro vyhledávání v konkrétní doméně
Zjednodušené vyhledávání
Další vyhledávací pole
Sestavení filtru JQL
ŘEKLI O NÁS

Tenhle je opravdu dobrý! Funguje přesně podle očekávání a výrazně urychluje běžně používané vyhledávání.

Martin Widemann
Consultant

Nedávno jsem ji aktivoval pro jednoho zákazníka. Funguje jednoduše, ale dobře.

Marco Brundel
Atlassian certified expert

Velmi užitečný nástroj pro snadný přístup k vyhledávání v systému Jira. Skvělá podpora, vývojáři rychle reagují na hlášení chyb a návrhy na zlepšení.

Matthias Eckert
Administrator
APLIKACI POUŽÍVAJÍ TAKÉ:
ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ)

Cena aplikace závisí na počtu uživatelů vaší instance systému Jira a začíná na 0,01 USD za uživatele. Čím více uživatelů máte, tím nižší je cena za uživatele. Ceny se také liší v závislosti na typu hostingu. Chcete-li se dozvědět více o cenách, navštivte Atlassian Marketplace.

Instalací naší aplikace z Atlassian Marketplace získáte 30denní bezplatnou zkušební verzi všech funkcí Search fields gadget. Po instalaci aplikace Search fields gadget vaším správcem mohou všichni uživatelé využívat bezplatnou zkušební verzi po dobu 30 dnů. Po uplynutí této doby je nutné aplikaci zakoupit.

Ano, poskytujeme! Nabízíme vám také ukázku fungování aplikace prostřednictvím videohovoru. Vašemu správci pomůžeme s konfigurací. A pokud narazíte na nějaké problémy, můžete odeslat ticket prostřednictvím našeho portálu podpory.

Vaše tikety v systému Jira budou obohaceny o úžasné funkce přidáním vlastních vyhledávacích polí a prezentací tiketu na panelu. – Přesné vyhledávání můžete provádět na sdíleném ovládacím panelu. – Aplikace Search Fields Gadget přináší několik funkcí, které vám pomohou rychleji udělat více práce – Konfigurace je opravdu snadná Další informace naleznete v dokumentaci.

Search Fields Gadget lze použít v mnoha situacích. Zde jsou tři příklady: – Finanční oddělení vyhledává a zkoumá skupinu neuhrazených faktur, které musí být uhrazeny do aktuálního data. – Oddělení IT používá naši aplikaci k rychlému zobrazení hardwarových prostředků přidělených konkrétnímu uživateli. – Vývojář vyhledává kritické chyby, které mu byly přiděleny a které ještě nebyly vyřešeny.

DALŠÍ APLIKACE, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT

Natural Searchers for Jira

Pomocí nástroje Natural Searchers si můžete prostředí Jira přizpůsobit: využijte možnosti statistických hodnot a přirozeného uspořádání textových polí.

Jira Server, Jira Data Center 

GeoData for Jira

Usnadněte své firmě práci vizualizací dat pomocí naší aplikace

Jira Cloud, Jira Server, Jira Data Center, Jira Service Management