Aplikace

Page Tree Visualization

Vizualizujte strom stránek v Confluence jako diagram. Zjednodušte si navigaci ve vaší Confluence.

POPIS APLIKACE

Page Tree Visualization poskytuje jednoduchý a intuitivní způsob vizualizace a pochopení struktury stránek v nástroji Confluence. Tato aplikace umístí na stránku makro, které zobrazí hierarchický diagram stromu stránek a usnadní navigaci a pochopení vztahů mezi stránkami. Pomocí nástroje Page Tree Visualization můžete zjednodušit svou znalostní bázi a zefektivnit své pracovní postupy tím, že získáte jasný přehled o struktuře svého obsahu.

Tato aplikace je vysoce přizpůsobitelná a umožňuje zvolit rozvržení, barvu a velikost diagramu, takže ji můžete přizpůsobit svým konkrétním potřebám. Ať už pracujete na složitém projektu, nebo jen potřebujete lepší způsob organizace informací, Page Tree Visualization je dokonalým řešením pro všechny vaše potřeby navigace v Confluence.

Více v článku na blogu ZDE

VÝHODY

Jednoduchost

Uživatel pouze vloží makro aplikace do stránky a ta okamžitě zobrazí diagram stromu stránok.

Přehlednost

Jediný pohled na stránku zobrazí uživateli celý proces.

Úspora času

Uživatel již nemusí kreslit mapu procesů v aplikaci Confluence, aplikace ji kreslí automaticky.

Bezproblémová integrace

Aplikace se snadno integruje do Confluence a umožňuje uživatelům vytvářet, upravovat a sdílet vizualizace na různých stránkách a místech v Confluence.

HLAVNÍ FUNKCE

Vizualizace stromu stránek poskytuje následující hlavní funkce:

Vizuální zobrazení struktury stránek v Confluence: aplikace zobrazuje stromový diagram hierarchie stránek, což usnadňuje navigaci a pochopení vztahů mezi stránkami.
Zjednodušení obsahu: Diagram usnadňuje pochopení struktury informací, zefektivňuje pracovní postupy a zjednodušuje znalostní bázi.
Jednoduché použití: Předdefinované barevné šablony umožňují snadné a rychlé přidání Page Tree makra, protože není třeba definovat barvy pro každou úroveň stránky.
Možnosti přizpůsobení: Aplikace je vysoce přizpůsobitelná a umožňuje zvolit rozvržení, barvu a velikost diagramu, takže jej můžete přizpůsobit svým konkrétním potřebám.
Umístění makra: aplikace umístí makro na stránku, která zobrazuje diagram, což usnadňuje jeho používání a integraci do stránek Confluence.
ŘEKLI O NÁS

Prinieslo nám to veľkú pridanú hodnotu, pretože sme mohli znížiť manuálnu administratívnu námahu, pretože mapa procesov sa generuje automaticky z definovaných procesov a každé oddelenie má vždy k dispozícii svoju aktuálnu mapu procesov.

Anneliese Hong My Nguyen
Head of Processes & Quality

Aplikaci zbožňujeme! Organizace a vizualizace obsahu je díky ní hračka.

Július Presinszky
Atlassian konzultant

Vizualizace stromu stránek nám velmi zjednodušila práci s Confluence. Vřele doporučujeme.

Hubert Máša
Konzultant v oblasti procesů a metodiky
APLIKACI POUŽÍVAJÍ TAKÉ:
ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ)

Cena Page Tree Visualization závisí na počtu uživatelů vaší instance Jira a začíná na 1 USD za uživatele. Čím více uživatelů máte, tím je cena za uživatele nižší. Ceny se také liší v závislosti na typu hostingu. Chcete-li se dozvědět více o našich cenách, navštivte Atlassian Marketplace.

Instalací naší aplikace z Atlassian Marketplace získáte 30denní bezplatnou zkušební verzi všech funkcí Page Tree Visualization. Po instalaci aplikace Page Tree Visualization vaším správcem mohou všichni uživatelé využívat bezplatnou zkušební verzi po dobu 30 dnů. Po uplynutí této doby je nutné aplikaci zakoupit.

Ano, poskytujeme! Nabízíme vám také ukázku fungování aplikace prostřednictvím videohovoru. Vašemu správci pomůžeme s konfigurací. A pokud narazíte na nějaké problémy, můžete odeslat ticket prostřednictvím našeho portálu podpory.

Vaše stránky Confluence budou obohaceny o úžasné funkce díky zobrazení hierarchie stránek jako mapy procesů. – Získáte jednoduchý a jasný přehled na jednom místě – Už nemusíte kreslit mapy procesů a aktualizovat je – Mapy procesů můžete snadno vytvářet ze stromu stránek Confluence Další informace naleznete v dokumentaci.

Aplikace se dá použít v mnoha případech. Zde jsou tři příklady:

  • Finanční oddělení může snadno vytvořit mapu procesů, která ukazuje, jak zpracovávat příchozí faktury.
  • Personální oddělení může vytvořit mapu procesů pro nástup nových zaměstnanců.
  • IT oddělení může prezentovat svůj proces pro uvedení nového hardwaru do provozu.

Ano, integruje se! Poskytuje integraci s aplikací Communardo Metadata. Pomocí ní můžete transformovat uložená metadata stránek do diagramu.

DALŠÍ APLIKACE, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT

GeoData for Jira

Usnadněte své firmě práci vizualizací dat pomocí naší aplikace

Jira Cloud, Jira Server, Jira Data Center, Jira Service Management