Aplikace

Natural Searchers for Jira

Zlepšete svou efektivitu v Jira s aplikací Natural Searchers for Jira! Využijte možnosti statistických hodnot a přirozeného uspořádání textových polí.

POPIS APLIKACE

Natural Searchers for Jira je výjimečné řešení pro uživatele Jira, kteří hledají způsob, jak optimalizovat uspořádání textových polí a zvýšit produktivitu. Tato aplikace nabízí dva další vyhledávací pole, která umožňují přirozené řazení hodnot a jsou konfigurovatelná pro běžná textová a skriptovací pole.

Vyhledávací pole jsou nenápadně integrována do konfigurace, ale aplikace poskytuje přehledovou obrazovku pro rychlý přístup k správným nastavením konfigurace. Zvláštní funkcionalita „exact searcher“ umožňuje využívání textových polí i v gadgetech, což ušetří čas a zvýší pohodlí. Díky statistickým hodnotám a efektivnímu řazení textových polí můžete transformovat svůj Jira workflow a posunout produktivitu na novou úroveň. Vylepšete svou Jira ještě dnes s Natural Searchers for Jira.

VÝHODY

Přesnost

Zobrazte využití vyhledávačů na vyhrazené obrazovce.

Rozšiřitelnost

Vyhledávače jsou řazeny podle přirozeného pořadí a lze je konfigurovat pro běžná textová pole a pole skriptů.

Efektivita

Přesné vyhledávání umožňuje použití textového pole v gadgetu.

Úspora času

Časově nenáročná konfigurace pomocí přehledové obrazovky.

HLAVNÍ FUNKCE

Natural Searchers for Jira poskytuje následující klíčové funkce:

Free text searcher: Umožňuje seřadit výsledky vyhledávání podle přirozeného pořadí a statistických hodnot pro textová pole.
Exact text searcher: umožňuje vyhledávání podle přesného textu. Může být užitečný zejména pro filtrování výsledků ve statistických gadgetech.
Speciální obrazovka pro konfiguraci a zobrazení použití vyhledávačů.
ŘEKLI O NÁS

Vytvořil jsem několik vlastních polí, ale jsou typu Textové pole (jednořádkové). Pomocí této aplikace mohu tato pole zobrazovat na nástěnkách (jako statistická čísla). Skvělá aplikace! Díky.

Cansu Erkal
Administrator

Výrobce velmi rychle reagoval na dotazy. Skvělý plugin, opravdu užitečný pro můj tým.

Duangporn Srichainont
Information Technology Staff Analyst

Skvělý add-on, opravdu užitečná rychlá oprava pro lexikografické filtrování ticketů. Díky!

Tom Harris
Atlassian Certified JIRA Administrator
APLIKACI POUŽÍVAJÍ TAKÉ:
ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ)

Cena aplikace Natural Searchers for Jira závisí na počtu uživatelů vaší instance Jira a začíná na 0,01 USD za uživatele. Čím více uživatelů máte, tím je cena za uživatele nižší. Ceny se také liší v závislosti na typu hostingu. Chcete-li se dozvědět více o našich cenách, navštivte Atlassian Marketplace.

Instalací naší aplikace z Atlassian Marketplace získáte 30denní bezplatnou zkušební verzi všech funkcí Natural Searchers for Jira. Po instalaci aplikace Natural Searchers for Jira vaším správcem mohou všichni uživatelé využívat bezplatnou zkušební verzi po dobu 30 dnů. Po uplynutí této doby je nutné aplikaci zakoupit.

Ano, poskytujeme! Nabízíme vám také ukázku fungování aplikace prostřednictvím videohovoru. Vašemu správci pomůžeme s konfigurací. A pokud narazíte na nějaké problémy, můžete odeslat ticket prostřednictvím našeho portálu podpory.

Vaše tikety v systému Jira budou obohaceny o úžasné funkce díky přirozenému rozložení a statistickým hodnotám pro textová pole. – Řazení vyhledávačů pomocí přirozeného pořadí – Využití vyhledávačů můžete sledovat na speciální obrazovce – Konfigurace je poměrně jednoduchá Další informace naleznete v dokumentaci.

Existuje mnoho situací, ve kterých lze Natural Searchers for Jira použít. Zde jsou dva příklady: – Potřebujete číselně spravovat textové pole, které obsahuje textové hodnoty. – Dílčí soubor hodnot, který potřebujete mít vyhledaný a seřazený přirozeným způsobem.

Ano, pracujeme na tom. Atlassian však prozatím neposkytuje potřebné funkce v cloudu.

 

DALŠÍ APLIKACE, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT

GeoData for Jira

Usnadněte své firmě práci vizualizací dat pomocí naší aplikace

Jira Cloud, Jira Server, Jira Data Center, Jira Service Management  

Page Tree Visualization

Vizualizujte strom stránek v Confluence jako diagram. Zjednodušte si navigaci ve vaší Confluence.

Jira Server, Jira Data Center, Jira Cloud