Aplikace

GeoData for Jira

Spravujte úkoly Jira a objekty Insight na mapě pomocí jejich polohy GPS. Využijte výhod optimalizace služeb nebo obchodních činností v daném místě.

POPIS APLIKACE

GeoData pro Jiru je výkonný nástroj, který umožňuje spravovat Jira úkoly a objekty Insight na mapě se souřadnicemi GPS. Když vidíte svá data na mapě, máte o všem lepší přehled.

Díky okamžitému přehledu o tom, které oblasti jsou nejvíce vytížené, je snazší plánovat cesty zaměstnanců a přijímat strategická rozhodnutí, která jsou mnohem efektivnější. Kromě toho můžete najít geografické souvislosti mezi různými problémy a úkoly, což může vést k lepším řešením. Díky vizualizaci dat lze ve firmě ušetřit také cenné zdroje a čas.

 

Geodata for Jira blog – Maximizing Jira Efficiency: Location Mapping for Task and Assets

Geodata for Jira blog – Usnadněte si ve firmě práci vizualizací dat pomocí GeoData for Jira

Geodata for Jira blog – Jiný pohled na data. Proč musíme vylézt na vrcholky hor.

VÝHODY

Přesnost

Zobrazení úkolů na mapě s přesným určením polohy pomocí GPS

Efektivita

Vynikající možnosti automatizace procesů na základě polohy

Konektivita

Propojení s různými externími službami, jako jsou Mapy Google, a možnost vytvářet trasy.

Spolupráce

Sdílejte informace o poloze se členy týmu.

NÁHLED

Objevte GeoData for Jira: Bezproblémové přidávání, vizualizace a filtrování údajů o poloze pro zlepšení správy úkolů v aplikaci Jira.

 • Přidávání, vyhledávání a úpravy polohy GPS v úlohách Jira
 • Zobrazení umístění na mapách
 • Seskupování objektů na základě společných atributů a přesné zobrazování polohy pomocí filtrů.

Rozšířený popis funkcí:

 • Přidávání lokalit: Snadno sledujte kritické lokality podniku a přiřazujte adresy k úkolům. K jednomu úkolu lze přidat více míst.
 • Vyhledání lokalit: K vyhledání adres použijte zobrazení mapy nebo vyhledávání. Určete konkrétní místo nebo vyberte nejbližší odpovídající adresu.
 • Úprava lokalit: upravte adresy přemístěných kanceláří nebo aktualizujte místa schůzek. Přizpůsobte názvy zobrazení pro popisné označení.
 • Zobrazení lokalit na mapách: zobrazení všech připnutých lokalit na obrazovce s podrobnostmi o vydání. Využití tabule s mapami pro vizualizaci míst ze všech záležitostí Jira.
 • Datasety: Seskupování objektů se společnými atributy, jako jsou typy úloh nebo objekty Insight. Umožňují určit, které záležitosti nebo objekty jsou zahrnuty do datové sady.
 • Filtry: Upřesnění zobrazených lokalit na základě vybraných kritérií.
HLAVNÍ FUNKCE

GeoData for Jira poskytují následující klíčové funkce:

Vizualizace problémů Jira a objektů Insight na mapě.
Správa dat přidáním GPS souřadnic k otázkám Jira a objektům Insight.
Sdílení informací o poloze se členy týmu pro zlepšení spolupráce a rozhodování.
Optimalizace služeb nebo obchodních operací v dané lokalite.
Plánování co nejefektivnější cesty pro vaše zaměstnance
Plánování trasy v mobilu
ŘEKLI O NÁS

Po vyzkoušení různých systémů a excelových tabulek jsme se nakonec rozhodli pro správu stavebních dat Jira od společnosti Atlassian a GeoData for Jira. To, co z geodat získáte, závisí pouze na vašich sledovaných cílech a kreativitě.

K. Senderáková
Project Manager

Specializujeme se na protipožární ochranu a využíváme službu GeoData k vizualizaci umístění hasicích přístrojů po celé zemi. Aplikace nám umožňuje efektivněji plánovat běžnou údržbu nebo výjezdy techniků k zařízením, která potřebují opravu.

Project Manager

Schopnost mapovat data a analyzovat je geograficky je velkým přínosem.

Project Manager
APLIKACI POUŽÍVAJÍ TAKÉ:
ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ)

Cena GeoData závisí na počtu uživatelů vaší instance systému Jira a začíná na 1 USD za uživatele. Čím více uživatelů máte, tím je cena za uživatele nižší. Cena se také liší v závislosti na typu hostingu.

Chcete-li se dozvědět více o našich cenách, navštivte Atlassian Marketplace.

Instalací naší aplikace z Atlassian Marketplace získáte 30-denní bezplatnou zkušební verzi všech funkcí GeoData for Jira. Po instalaci aplikace GeoData for Jira vaším správcem mohou všichni uživatelé využívat bezplatnou zkušební verzi po dobu 30 dnů. Po uplynutí této doby je nutné aplikaci zakoupit.

Ano, poskytujeme! Nabízíme vám také ukázku fungování aplikace prostřednictvím videohovoru. Vašemu správci pomůžeme s konfigurací. A pokud narazíte na nějaké problémy, můžete odeslat ticket prostřednictvím našeho portálu podpory.

Vaše tikety v systému Jira budou obohaceny o úžasné funkce přidáním polohy (adresy) a zobrazením tiketů na mapě.

 • Mnoho vašich každodenních úkolů lze řešit pomocí základních funkcí systému Jira, jako jsou různé typy tiketů nebo pracovní postupy.
 • Aplikace GeoData přináší několik funkcí, které vám pomohou udělat více práce za kratší dobu.
 • Své tikety můžete vizualizovat na mapě a podívat se na svá data z nové perspektivy.
 • Můžete snadno zobrazit tikety, které jsou blízko sebe, najít nejžhavější místa ze zobrazení heatmapy a mnoho dalšího.
 • Zákazníci služby Jira Service Desk mohou přidávat informace o poloze přímo ke svým požadavkům, což vám pomůže při jejich efektivním vyřizování.

Další informace naleznete v dokumentaci.

GeoData pro Jiru lze použít v mnoha případech. Zde jsou dva příklady:

 • Úřad místní samosprávy v systému Jira eviduje a řeší podání občanů a zveřejňuje k nim stanoviska, přičemž využívá GeoData k přehlednému zobrazení vybraných údajů o podání na mapě na svém portálu pro občany.
 • Stavební firma používá naši aplikaci k udržování mapy instalovaných měřicích a protipožárních zařízení na stavbě zákazníka. Vizualizaci na mapě využívá k řízení servisních zásahů na stavbě, tj. využívá mapu k optimalizaci svých pracovních postupů.

Ano, spolupracuje! GeoData pro Jira poskytují externí propojení s webovými službami, jako jsou Mapy Google. Můžete plánovat cestu pomocí tras Google Maps z tiketů Jira a také zpracovávat vlastní pole objektů GeoData Insight pro trasy Google.

Aplikaci GeoData můžete propojit s OpenStreeMap. Kromě toho náš produktový plán zahrnuje integraci se společností ESRI. GeoData můžete také propojit se službami souvisejícími s počasím.

DALŠÍ APLIKACE, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT

Natural Searchers for Jira

Pomocí nástroje Natural Searchers si můžete prostředí Jira přizpůsobit: využijte možnosti statistických hodnot a přirozeného uspořádání textových polí.

Jira Server, Jira Data Center 

Search fields gadget

Vyhledávání v systému Jira nebylo nikdy jednodušší. Přesné vyhledávání přímo na dashboardu.

Jira Server, Jira Data Center, Jira Cloud